Sllovakia kalon në epërsi ndaj Polonisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përfaqësuesja e Sllovakisë ka arritur të kalojë në epërsi në ndeshjen ndaj Polonisë në kuadër të Euro 2020.

Në minutën e 18-të, Robert Mak, pas një depërtimi në zonë arriti të shmang bukur mbrojtësin kundërshtar dhe pas devijimit të portierit Wojciech Szczesny shënoi për 1:0.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy