Sportistët sigurojnë kualifikimin, por mbeten jashtë Lojërave Olimpike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Si një nga luftëtarët e rangut më të lartë të taekwondos në botë, Jes readys Tortosa ishte gati të fillonte me paketimin e gjërave për Lojërat Olimpike “Tokio 2020”. Ai ishte përgatitur për pesë vjetët e fundit për këtë ngjarje dhe kishte fituar të drejtën për të qenë në Japoni me rezultate, që i siguruan kualifikimin në Lojërat…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy