Sterlingu mbetet te Manchester City

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Raheem Sterling do të vazhdoj kontratën me Manchester Cityn.

Ylli anglez tash e disa kohë ka nisur bisedimet me drejtuesit e klubit dhe duket se ka gjetur marrëveshjen.

Mediat angleze kanë raportuar të premten se Sterlingu do të mbetet pjesë e klubit anglez së paku deri në vitin 2025.

Kontrata aktuale e yllit anglez skadon në vitin 2023.

Advertisement

26-vjeçari është pjesë e “Qytetarëve” që nga…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy