Strakosha merr lëndim të kofshës, mungon në ndeshjen kundër Parmës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Thomas Strakosha nuk është përfshirë në skuadrën e Lazios për ndeshjen e sotme kundër Parmës, pasi ka marrë një lëndim të kofshës.

25-vjeçari është lënduar javën e kaluar në ndeshjen ndaj Fiorentinas, dhe nuk ka arritur ta rikuperojë lëndimin.

“Thomas Strakosha ka marrë lëndim të kofshës në ndeshjen kundër Fiorentinës. Ai do të monitorohet në ditët në vijim për të dalë me një prognozë definitive”, ka njoftuar Lazio në faqen zyrtare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy