Suarez: Barcelona më nënvlerësoi, do i jem përgjithmonë mirënjohës Atleticos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi i Atletico Madrid, Luis Suarez, ka shprehur mirënjohje për klubin aktual derisa ka thënë se Barcelona e kishte nënvlerësuar.

“Barcelona nuk më vlerësoi, ata më nënvlerësuan dhe ishte Atletico Madrid skuadra që hapi dyert për mua. Unë do të jem gjithmonë mirënjohës për këtë klub për besimin që patën te unë”, u shpreh Suarez pas fitimit të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy