Szoboszlai rinovon kontratën me Leipzigun

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori hungarez Dominik Szoboszlai e ka rinovuar edhe për një vit kontratën me Leipzigun dhe do të jetë pjesë e klubit nga Bundesliga deri në verën e vitit 2026. Këtë e ka bërë të ditur skuadra e Leipzigut në uebfaqen zyrtare të mërkurën.

Paraqitjet e mira të mesfushorit 20-vjeçar këtë sezon, kanë detyruar drejtuesit e Leipzigut që t’ia rinovojnë kontratën…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy