Thaçi e Gërvalla më të mirët e Prishtinës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Futbollisti Armend Thaçi dhe karateistja Albulena Gërvalla janë shpallur më të mirët për vitin 2020 nga Komuna e Prishtinës.

Ceremonia e “Laureatëve 2020” nga Komuna e Prishtinës është mbajtur të martën mbrëma. Ndërkohë epiteti i trajnerit më të mirë i takoi trajnerit Armend Dallku, ndërsa gjyqtari më i mirë u shpall, ai i boksit Latif Demolli.

U ndanë edhe disa çmime tjera.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy