Tottenhami interesohet për Diego Costan

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ekipi nga Premier League, Tottenhami po synon të forcohet me një sulmues në ditën e fundit të afatit kalimtar të janarit.

Mediumet angleze kanë raportuar të hënën se lëndimi i Harry Kanet, ka bërë që trajneri Jose Mourinho të insistoj për një përforcim në repartin e sulmit. Thuhet se dëshira e Mourinhos është sulmuesi Diego Costa. Costa aktualisht është lojtar i lirë pasi muajin e shkuar shkëputi kontratën me Atletico Madridin. Costa dhe Mourinho kanë punuar së bashku te Chelsea në vitin 2014.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy