Turku Itler e forcon Pejën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Plejmejkeri nga Turqia, Erdem Ilter sezonin e ardhshëm do të luajë në Superligën e Kosovës në basketboll. Ilter (188 cm), do të jetë pjesë e skuadrës së Pejës.

Ekipi pejan të enjten ka njoftuar se Ilter ka firmosur kontratë për sezonin e ri dhe është transferuar te Peja me kërkesën e trajnerit Shemsetin Bash.

“Përforcimi i radhës vjen nga Turqia dhe atë drejtë nga…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy