Uellsi synon befasinë në “Euro 2020”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përfaqësuesja e Uellsit është gati të nisë aventurën në Kampionatin Evropian.

Për dallim me përfaqësueset e tjera, të cilat kanë vendosur që ndeshjet t’i luajnë në shtëpi, Uellsi ka udhëtuar drejt Azerbajxhanit dhe është vendosur në Baku.

Uellsi dy ndeshjet e para do t’i luajë në “Olympic Stadium” në Baku.

Ylli i Uellsit, Gareth Bale, shpreson…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy