Umtiti në shitje

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Barcelona është në kërkim të një skuadre të re për Samuel Umtitin. Sipas mediave spanjolle, trajneri Ronald Koeman nuk llogarit në shërbimet e mbrojtësit francez.

Umtiti ka humbur edhe vendin e titullarit dhe këtë edicion ka vetëm gjashtë paraqitje në La Liga. Barcelona për Umtitin po kërkon rreth 20 milionë euro. Interesim për mbrojtësin francez ka shprehur Roma dhe Liverpooli.

27-vjeçari ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2023.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy