Unitedi fiton ndaj Aston Villas dhe e shtynë festën e Cityt

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manchester Unitedi pothuajse e ka siguruar top-katërshen në Premier Leaguen e Anglisë.

“Djajtë e Kuq” po ashtu u përkujdesën që rivali, Manchester City, të pres ende për t’u shpallur shpallur kampion në elitën e futbollit anglez.

Unitedi fitoi të dielën me rikthim në udhëtim te Aston Villa me rezultatin 3:1.

“Bertrand Traore i Aston Villës i dha avantazhin skuadrës së vet…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy