Unitedi fokusohet te sulmuesi Ings

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Manchester Unitedit ka kthyer fokusin kah sulmuesi i Southamptonit, Danny Ings, pasi trajneri Ole Gunnar Solskjaer po kërkon përforcim për repartin e sulmit në sezonin e ardhshëm, ka njoftuar të enjten “Daily Telegraph”.

Ings 28-vjeçar ka kontratë me Southamptonin deri në vitin 2022 dhe te Unitedi po shihet përforcim ideal.

Për kartonin e Ingsit, Unitedi është i gatshëm të ofrojë rreth…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy