Unitedi kontakton Comanin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manchester Unitedi ka nisur kontaktet me përfaqësuesit e sulmuesit të krahut, francezit Kingsley Koman, ka njoftuar “Bild” të mërkurën. Coman ka refuzuar kontratën e re te Bayerni pasi po kërkon pagë më të lartë dhe është i gatshëm të largohet nga bavarezët në fund të sezonit.

Te Unitedi, janë të gatshëm t’i plotësojnë kërkesat e Comanit, të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy