Vazquez pritet t’i bashkohet Milanit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Futbollisti i Real Madridit, Lucas Vazquez ka refuzuar të transferohet te skuadra e Atletico Madridit, meqë sipas gazetës spanjolle “AS”, spanjolli do t’i bashkohet në verë skuadrës së Milanit.

Kontrata e futbollistit të krahut skadon në fund të këtij sezoni dhe gazeta spanjolle me bazë në Madrid raporton se Vaqzuezi ka refuzuar të bashkohet me rivalët e qytetit të Real Madridit.

Ai nuk…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy