VIDEO: Klimë pozitive te Kombëtarja, Uzuni dhe Broja shfaqen duke intervistuar njëri-tjetrin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO: Klimë pozitive te Kombëtarja, Uzuni dhe Broja shfaqen duke intervistuar njëri-tjetrin 

Fitorja ndaj Hungarisë me rezultatin 1-0, ka krijuar një klimë pozitive te Shqipëria.

Heroi i sfidës ishte padyshim Armando Broja, i cili shënoi golin e vetëm të takimit.

Për të kuptuar se në Kombëtare tashmë është një klimë pozitive, mjafton të shihen edhe fytyrat e lojtarëve, të cilët i janë gëzuar së tepërmi këtij triumfi.

Në fundin e takimit, dy sulmuesit e Shqipërisë, Myrto Uzuni dhe Broja, kanë intervistuar njëri-tjetrin.

Advertisement

Një moment shumë i mirë ky për Kombëtaren, sidomos pas asaj humbje me shifrat e thella ndaj Polonisë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy