VIDEO: Tifozët Kuq e Zi ndezin atmosferën në Tiranë, këngë dhe entuzisëm përpara sfidës me Poloninë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO: Tifozët Kuq e Zi ndezin atmosferën në Tiranë, këngë dhe entuzisëm përpara sfidës me Poloninë

Shqipëria luan sot ndeshjen e saj më të rëndësishme, ku kanë mundësinë që për herë të parë në historinë e tyre të shkojnë në fazën “play off“ të Kupës së Botës.

Gjithçka është bërë për ti dhënë mbështetjen maksimale ekipit tonë kombëtar, teksa është krijuar edhe mundësia për të hapur me kapacitet të plotë stadiumin “Air Albania“.

Tifozët shqiptarë kanë mbushur gjatë ditës së sotme sheshet dhe rrugët e Tiranës, duke e nisur më herët punën e tyrë në mbështetje të kuqezinjve.

Të gjithë duke kënduar këngë patriotike e me një entuziasëm të lartë janë duke pritur momentin kur Shqipëria të zbresë në fushën e lojës për të synuar tre pikët ndaj Polonisë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy