Villas-Boas debuton në Kampionatin e Botës në Rally

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish-trajneri i Chelseat, Tottenhamit, Portos dhe Marseilleit, Andre Villas-Boas, ka debutuar në Kampionatin e Botës në Rally. Ai e përfundoi garën debutuese i 33-ti nga 44 garues në rangun e tretë të Rallyt të Portugalisë të dielën.

Trajneri portugez bëri debutimin e tij në “World Rally”, në pjesën e rezervuar për hyrje private.

Villas-Boas garoi për ta ngritur vetëdijesimin për…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy