Volejbollistja ndër më të mirat në Kosovë, me profesion human në Gjermani

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rukije Mujajt i mbetet merak që nuk ishte pjesë e Përfaqësueses së Kosovës në volejboll në turneun kualifikues për Kampionatin Evropian të mbajtur në Podgoricë të Malit të Zi. E Muja nuk do të jetë pjesë e Kosovës as për turneun e dytë, që nis të enjten dhe përfundon të shtunën në kuadër të “EuroVolley 2021”.

Mungesën e saj e kanë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy