Wijnaldum dhe Depay në listën e dëshirave të Barcelonës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Barcelona po synon ta përforcojë ekipin gjatë këtij muaji.

Sipas mediave spanjolle, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka kërkuar nga klubi përforcime tjera për të garuar për trofe.

Dëshira e trajnerit holandez është mesfushori i Liverpoolit, Gini Wijnaldum dhe sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay.

Liverpooli për ta liruar Wijnaldumin po kërkon rreth 15 milionë euro përderisa Lyoni kërkon mbi 50 milionë euro për Depayn.

Advertisement

Të dy futbollistët në të kaluarën kanë punuar me trajnerin Koeman te Përfaqësuesja e Holandës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy