Ylli i basketbollit tërhiqet nga Lojërat Olimpike për shkak të ankthit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas disa javësh me ndjenjën aq shqetësuese sa vështirë mund të flinte ose të hante, ylli i WNBA-së, Liz Cambage vendosi që mënyra më e mirë për t’u siguruar që të ruante shëndetin mendor dhe fizik ishte të tërhiqej nga ekipi olimpik i Australisë.

Basketbollistja që mori pjesë dy herë në Lojërat Olimpike ka qenë e shqetësuar për jetën brenda të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy