Ylli i Liverpoolit ftohet te Guinea për miqësoren kundër Kosovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori i Liverpoolit, Naby Keita është ftuar te Përfaqësuesja e Guinesë për ndeshjen miqësore kundër Kosovës.

Përzgjedhësi i Guinesë, Didier Six ka publikuar të enjten listën prej 23 futbollistëve për ndeshjet miqësore të muajit të ardhshëm.

Keita është lojtar i Liverpoolit dhe kapiten i Guinesë.

Mesfushori 26-vjeçar ka debutuar te Guinea në vitin 2014 dhe…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy