Zeneli asiston, por bashkë me Berishën eliminohen nga gara për Kupë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arbër Zeneli ka asistuar në golin e tretë të Remisit, por skuadra e tij pësoi disfatë nga Valenciennes, në kuadër të 1/32 të finales së Kupës së Francës.

Zeneli asistoi për golin e shënuar në minutën e 90-të, por me disfatën 4:3 në shtëpi, Reimsi është eliminuar nga Kupa.

Berisha ishte titullar dhe luajti deri në minutën e 59-të, ndërsa një minutë më vonë nga stoli në fushë u inkuadrua Zeneli.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy