Zeneli dhe Berisha të gatshëm për Kupën e Francës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arbër Zeneli dhe Valon Berisha, janë ftuar për ndeshjen e Kupës së Francës, që zhvillohet ndaj Valenciennes.

Klubi francez ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këtë përballje. Të dy futbollistët pritet të jenë nga minuta e parë në të 1/32-të e Kupës.

Berisha në ndeshjen e fundit luajti për 63 minuta ndërsa Zeneli nuk u paraqit fare.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy