Zeqiri shënon gol dhe përjashtohet me të kuq

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndeshje jo e zakontë ishte ajo e së martës mbrëma për kosovarin Altin Zeqiri. Skuadra e tij, Lahti, pësoi 4:2 nga KuPS, në kuadër të kampionatit finlandez.

Te Lahti startoi Arlind Sejdiu kurse në vend të tij në pjesën e dytë luajti Altin Zeqiri. 20-vjeçari në minutën e 80-të shënoi për rezultatin 3:2, ndërsa menjëherë në minutën e 82-të u përjashtua direkt…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy