Zymer Bytyqi do të mbetet pjesë e Përfaqësueses së Kosovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Presidenti i FFK-së Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu e kanë pritur futbollistin Zymer Bytyqi, anëtar i skuadrës turke Konyaspor.

Në këtë takim futbollisti Bytyqi, ka konfirmuar vendimin e tij për ta përfaqësuar Kosovën. Lajmi është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e FFK-së.

Sulmuesi i krahut është shprehur entuziast për projektin e “Dardanëve”.

Bytyqi…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy