Zymer Bytyqi konfirmon se do të jetë pjesë e Kosovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

I pari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm, Eroll Salihu e kanë pritur sot futbollistin Zymer Bytyqi, anëtar i skuadrës turke Konyaspor.

Gjatë këtij takimi Zymer Bytyqi ka konfirmuar vendimin e tij për ta përfaqësuar Kosovën. Ai e ka falënderuar presidentin Ademi për interesimin e vazhdueshëm dhe është shprehur entuziast për projektin e…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy