MSH: Ja sa viktima dhe të prekur me koronavirus ka sot në Maqedoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për 24 orë në Maqedoni nga 3747 teste të kryera, 491 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë se betejën me Covid-19 e kanë humbur 22 pacientë.
(Struga Ekspres)

MSH: Ja sa viktima dhe të prekur me koronavirus ka sot në Maqedoni shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy