Premtime Zylali: Struga, qyteti turistik që në vitin 2022 ka problem me ujin dhe dritat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uji dhe energjia elektrike!

Jo, nuk është as leksioni i radhës në ndonjë lëndë mësimore, as artikull gazete! Thjesht, kryefjalë e ditëve normale në një qytet turistik që pret të hap sezonin veror. Dhe fatkeqësisht, në konotacion negativ. Çështja e pazgjidhur e ujit prej ditësh, dhe për ta vulosur, energjia elektrike që krejt papritur ndërpritet në kushte klimatike normale dhe temperatura pranverore mbi 20°!

Mirësevini në Strugë 2022!

Premtime Zylali-Deliaj-Anëtare e ASH-së

Advertisement

Premtime Zylali: Struga, qyteti turistik që në vitin 2022 ka problem me ujin dhe dritat shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy