Androidi po fshin 17 aplikacione që vidhnin informacione personale

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përdoruesit e Androidit janë paralajmëruar për viruse online që mund të vjedhin informacione personale dhe bankare.

Hakerët po synonin llogaritë bankare të përdoruesve, shkroi The Sun të mërkurën.

Analistët e sigurisë kibernetike kanë publikuar një listë me 17 aplikacione që janë përdorur si karrem për përdoruesit që t’ua marrin informacionet e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy