Google feston 20-vjetorin e Google News me një dizajn të ri

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Google News mbushi 20 vite të mërkurën dhe për të festuar këtë arritje do të sjellë një ridizajnim madhor që reflekton prioritetet në ndryshim të gazetarisë.

Ndryshimi i aplikacionit desktop i jep prioritet lajmeve të rëndësishme. Përveç historive kryesore dhe lajmeve të personalizuara, ekziston një fokus në lajmet lokale.

Ky seksioni më në fund do të vihet…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy