Tri shenjat se është koha që ta ndërroni iPhonen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

IPhone është një nga smartfonët më të mirë në botë, por nuk është për të gjithë.

Nëse ke një model të vjetër të këtij telefoni dhe nuk je i sigurt nëse duhet ta hedhësh atë, ja tre arsye pse duhet të merrni telefon të ri.

Dobësimi i baterisë

Problemet me baterinë janë ndër arsyet më të shpeshta që njerëzit vendosin…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy