Zoom vuan nga problemet me video dhe audio

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zoom vuan nga problemet me video dhe audio

Rrjeti social ra nga problemet që u shfaqën në video dhe audio që raportuan përdoruesit gjatë konferencave që mbajtën, shkruan Independent, transmeton lajmi.net.

Miliona njerëz kanë raportuar këtë problem. Kompania teknologjike nuk ka deklaruar akoma në lidhje me ndërprerjen.

Zoom është bërë ndër aplikacionet më të përdorura gjatë pandemisë koronavirus, ku miliona përdorues kishin qasje në bisedat me miqtë, shkollën dhe punën.

Advertisement

Më 22 prill, firma raportoi 50% të një vale të madhe të përdoruesve për tre javë dhe tha që kishte 300 milion përdorues në ditë. /Lajmi.net/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy