Ndalohet një 55-vjeçar në Shkup, kapet duke vjedhur

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se dje ka ndaluar një person i cili është kapur duke vjedhur një celular.

“Më 16.01.2024 në ora 16:30 në zonën e Bit Pazarit në Shkup, zyrtarë policorë nga Qendra DPB dhe Bit Pazari kanë ndaluar A.B. (55) nga Shkupi.

Teksa hipte në autobus, ai u kap duke i vjedhur celularin një të miture nga Shkupi. Sendi i vjedhur i është gjetur dhe i është kthyer pronarit, ndërsa personi është ndaluar në stacionin policor.

Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzimi përkatës”, thonë nga MPB./Telegrafi/

Advertisement

The post Ndalohet një 55-vjeçar në Shkup, kapet duke vjedhur appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy