Vrasje dhe vetëvrasje në Demir Kapi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një vrasje dhe një vetëvrasje ka ndodhur sot në mëngjes në Demir Kapi.

Lajmin e konfirmoi edhe kryetari i Komunës së Demir Kapisë, Lazar Petrov, por nuk dha detaje për rastin.

Nga Prokuroria e Kavadarit kanë dalë në vendngjarje dhe bëjnë këqyerjen e vendit të ngjarjes.

“Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga Prokuroria.

Advertisement

Jo zyrtarisht, bëhet fjalë për një burri 64 vjet i cili ka sulmuar fqinjin e tij 34 vjeçar dhe më pas ka kryer vetëvrasje./Telegrafi/

Vrasje dhe vetëvrasje në Demir Kapi shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy