Berisha mbërrin në PD: Protestuesit të vetëpërmbahen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha mbërrin në PD: Protestuesit të vetëpërmbahen

Sali Berisha mbërriti në selinë e Partisë Demokratike aty ku janë grumbullusar qindra mbështetes të tij, në përpjekje për të nxjerre nga zyra Lulzim Bashën.

 

Protestuesit kanë hapur derën kryesore dhe janë vendosur në ambjentet e katit të parë dhe në të gjithë oborrin e selisë blu.

 

Advertisement

Berisha ka kërkuar nga mbështetesit e tij të vetëpërmbahen dhe të shmangin aktet e dhunës, për të përmbushur qëllimin e kësaj proteste.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy