Berisha nis takimin me gratë dhe vajzat demokrate/ Shoqërohet nga bashkëshortja, Liria

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berisha nis takimin me gratë dhe vajzat demokrate/ Shoqërohet nga bashkëshortja, Liria

Ka nisur takimi i ish kryeministrit Sali Berisha me grate dhe vajzat demokrate.

Takimi po mbahet në ambientet e hotel Rognerit ku Berisha u prit me entuziazëm. Krah Berishës janë bashkëshortja e tij, dhe deputetja Albana Vokshi.

Ky takimi po mbahet pas Foltores në qytetin e Librazhdit dy ditë më parë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy