Kosovari plagoset me thikë në Shëngjin/ Ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kosovari plagoset me thikë në Shëngjin/ Ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën

Plagoset me thikë një shtetas kosovar në zonën e Kunes në Shëngjin.

 

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

 

Advertisement

Kosovari është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me rastin.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy