Sot “revolucioni i Berishës”/ Basha mbërrin herët në seli dhe “ngacmon” gazetarët: Qenkeni zgjuar shpejt

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sot “revolucioni i Berishës”/ Basha mbërrin herët në seli dhe “ngacmon” gazetarët: Qenkeni zgjuar shpejt

Sot e gjithë vëmendja e opinionit public është e përqëqndruar në selinë e PD.

Berisha ka paralajmëruar proteste në ambjentet e selise blu, për të nxjerre nga zyrat Lulzim Bashën dhe për tia kthyer shtëpine e tyre demokrateve, sic thotë vetë lideri historik i të djathtëve.

Advertisement

Ai i bëri thirrje te gjithë demokrateve që të mblidhen në seli në orën 12:00.

Mirëpo kjo gjë nuk e ka penguar Bashën që të oragnizojë bashkë me stafin e tij punet për takimet dhe axhenden e përditshme në PD.

Advertisement

Madje kryedemokrati ndryshe nga cdo ditë tjetër, këtë të shtunë ka mberritur në seli që në orën 08:30.

Dhe me atë rast duke gjetur para selisë vëmendjen e madhe mediatike, nuk ka nguruar te ngacmojë gazetarët:

Advertisement

“Qenkeni zgjuar shumë herët”, tha mes të tjerash Basha duke ngritur dy gishtat lart.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy