Bëni Like Struga.info në Facebook


Tentoi të vrasë veten/ 31 vjeçarja hidhet nga kati i tretë i banesës në Tiranë, niset me urgjencë në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tentoi të vrasë veten/ 31 vjeçarja hidhet nga kati i tretë i banesës në Tiranë, niset me urgjencë në spital

Një 31 vjeçare ka tentuar të vrasë veten, duke u vetëhedhur nga kati i tretë i banesës së saj.

 

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte, në rrugën “Tre Dëshmorët”.

 

Advertisement

Aktualisht e reja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa nuk dihen arsyet që e kanë çuar 31 vjeçaren drejt këtij akti.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Advertisement

Më datë 11.10.2022, në rrugën “Tre Dëshmorët”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës, shtetasja E. T., 31 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy