Vrasja e 20-vjeçarit në Tiranë/ Dalin detaje të reja, “mollë sherri” një vajzë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vrasja e 20-vjeçarit në Tiranë/ Dalin detaje të reja, “mollë sherri” një vajzë

Vrasja e 20-vjeçarit Stiven Toshkezi nga Axel Hoxhaj dhe Ensi Maze të dy 18-vjeç ka ardhur si pasojë e një sherri, që dyshohet të ketë qenë për një vajzë.

 

Viktima kishte lidhje me një vajzë, e cila më heret kishte lidhje me një person tjetër.

 

Advertisement

Pas ngacmimeve në rrjete sociale Toshkezi ka shkuar për tu sqaruar me të rinjtë.

 

Pas debateve, dyshohet se të rinjtë janë goditur dhe i kanë marrë viktimës thikën ku e kanë qëlluar për vdekje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy