“Më kanë urryer që nga dita e parë”/ Stresi, i zhgënjyer nga miqtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka publikuar një foto në “Instagram”, krahas së cilës iu është drejtuar me një mesazh “miqve të shndërruar në armiq”.

“Çdo mik cdo shok qe mu shëndrrua në armik. Dijeni mire. Me ka urryer që nga dita e parë. Me ka urryer që nga dita e parë… sepse un ndoshta perulem para tyre por nuk nenshtrohem sepse jetoj me krenari Dhe dinjitet…. ju se keni kte gje ☝☝☝ Por Mua s’me bejn pershtypje (Armiqt)”, shkruan reperi.

Stresi është një emër i lakuar shumë kohët e fundi në media, për shkak të përfshirje së tij në protesën e zhvilluar për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë. Ai pretendonte se ishte organizatori i protestës. Për këtë, ai është shpallur në kërkim nga policia.

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy