Struga Lajm

Xhaka flet pas finales së humbur

Xhaka flet pas finales së humbur

Granit Xhaka dhe Bayer Leverkuseni kanë pësuar humbjen e parë sezonale dhe ajo ka ardhur në finalen e Ligës së Evropës. Kampioni në fuqi i Gjermanisë është mposhtur në finalen…