Plagosi në dhomën e hotelit partnerin e saj, arrestohet këngëtarja e njohur amerikane

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Plagosi në dhomën e hotelit partnerin e saj, arrestohet këngëtarja e njohur amerikane

Këngetarja amerikane R&B Ann Marie është arrestuar në Atalanta, pasi dyshohet se ka plagosur me një armë zjarri partnerin e saj, teksa qëndronin në dhomën e një hoteli.

 

Autoritetet deklaruan se 24-vjeçari Jonathon Wright u gjet i shtrirë në dysheme me një plumb në kokë.

 

Advertisement

Efektivët thanë se ata gjetën 2 gëzhoja brenda dhomës së hotelit. Ann Marie është arrestuar dhe po hetohet për sulm vdekjeprurës.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy