Bëni Like Struga.info në Facebook


Ky është lojtari i ri i FC.Struga “Trim&Lum” (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ky është lojtari i ri i FC.Struga “Trim&Lum” (FOTO)

Kampionët e vjeshtës në Ligën e Parë të futbollit të Maqedonisë së Veriut , Struga Trim Lum, janë përforcuar me Mexhit Nezirin. Mbrojtësi u largua nga Shkëndija dhe firmosi për Strugën, në përpjekje që kjo skuadër të forcohet edhe më shumë dhe të arrijë titullin e parë kampion në historinë e saj. Neziri ka përvojë ndërkombëtare dhe është padyshim lojtari që i nevojitet Struga Trim Lum në këto momente vendimtare. Ndryshe Neziri gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe për Renovën, Ventspilsin dhe Dacian.

Ky është lojtari i ri i FC.Struga “Trim&Lum” (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy