VIDEO e rrallë/ E mbani mend Shqipërinë e vitit 1993

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nostalgji për Shqipërinë e vitit 1993? Pamje të rralla janë filmuar nga fotografi Nilo Ratti shumë vite më parë dhe të sjellin në vëmendje filmat e kinematografisë shqiptare.

Tirana ngjan krejtësisht ndryshe nga sot. Jetesa në fshatra duke e vështirë, por në fytyrat e fëmijëve që rrezaton një gëzim.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy