“Cloud Festival” te Reja/ 150 artistë nga vende të ndryshme të botës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Cloud Festival” te Reja/ 150 artistë nga vende të ndryshme të botës

“Cloud Festival” vjen me edicionin e tij të gjashtë në instalacionin Reja.

Për 18 net me radhë do të ketë aktivitete dhe mbi 150 artistë nga Shqipëria por edhe shume vende te botes duke gërshetuar tradicionalen me bashkëkohoren.

EDIT PULA
DREJTORESHE ARTISTIKE E CLOUD FESTIVAL

Ky edicion do të sjellë edhe shfaqje të kërcimit bashkëkohor, muzikës, poezisë, bisedave, seminareve, prezantimeve, gjithashtu edhe shfaqje festive me grupe të mëdha, orkestra, kore dhe DJ që do të shoqërojnë eventet e natës.

Advertisement

EDIT PULA
DREJTORESHE ARTISTIKE E CLOUD FESTIVAL

Festivali do të fillojë mbrëmjen e kësaj të enjte dhe do të vijojë deri më datë 12 qershor për të gjithë publikun kryeqytetas.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy