Living, me tituj të rinj në panair/ Shkrimtarja amerikane Collen Hoover, ndër më të kërkuarat nga lexuesit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Botimet Living edhe këtë vit sjellin në panairin e librit një larmishmëri titujsh që përmbushin kërkesat dhe shijet artistike të çdokujt.

 

 

Me misionin kryesor për të botuar vetëm letërsi të përzgjedhur dhe cilësore, në këndin e Living gjendet libri artistik, biografi, tekste historike, romane bestseller, nobelistë, botime për fëmijë, etj.

Advertisement

 

 

Ndër autorët më të kërkuar në këtë edicion mbetet shkrimtarja amerikane Collen Hoover.

 

Advertisement

 

 

PRANVERA PALUSHI

REDAKTORE

Advertisement

 

“Sivjet kemi ardhur me 26 tituj të rinj. Nuk mund ti përmendin të gjithë sepse do të shuanim kureshtjen e lexuesëve që mund të vijnë pranë stendës tonë. Por unë do të fokusohesha pak fenomeni i momentit, që është shkrimtarja më e përkthyer sot në botë, Collen Hoover. Kemi sjellë një sërë nga librat e saj, ndër më të këkuarit fillon më ne që ëshët libri më i fundit i saj. E kemi sjellë në kohë rekord për ta sjellë në panair, për të shuar kureshtjen e lexuesve. Dua dua të theksoj që gjendet vetëm në stendën e Living.”

 

 

Advertisement

 

Ndërsa jemi në prag të festave të fundvitit, Living sugjeron tek zgjedhja e titujve të duhur.

 

 

Advertisement

 

PRANVERA PALUSHI

REDAKTORE

 

Advertisement

“Përveç kolanës së krishtlindjes që  e kemi nga që e kemi nga autori ynë

Richard Paul Evans, presim të sjellin librin më të fundit të tij, Ditari i Noelit. Kemi sjellë edhe një libër shumë festiv “Një ditë dhjetori”, një histori shumë e këndshme dashurie.”

 

 

Advertisement

 

Stenda e botimeve Living në panairin e librit, e vendosur në katin e dytë të Pallatit të Kongreseve, ofron për lexuesit edhe ulje për çdo libër nga 10 deri në 50%.

 

 

Advertisement

 

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy