Arrestohen babë dhe bijë, abuzuan me dy të mitur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Arrestohen babë dhe bijë, abuzuan me dy të mitur

Policia italiane ka vënë në pranga babë dhe bijë, pasi akuzohen se kanë abuzuar seksualisht me dy të mitur.

Mediat italiane raportojnë se janë arrestuar një 58-vjeçar dhe vajza e tij, të dy nga Cervinara.

Arrestimi i tyre u bë pas urdhërit të lëshuar nga Prokuroria e Përgjithshme në Gjykatën e Apelit të Napolit për krimi i dhunës seksuale të rëndë dhe të vazhdueshme.

Pas hetimeve të kryera rezulton se përgjatë viteve 2018-2019 burri në bashkëpunim me vajzën e tij kishte kryer abuzim seksual ndaj dy të miturve.

Advertisement

Dyshohet se ishte vajza ajo që i gjente “pretë” dhe më aps babai abuzonte me ta. /Vizionplus.tv/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy