Biçikleta elektrike shpërthen para Pallatit Buckingham, nuk dihet nëse ka të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Biçikleta elektrike shpërthen para Pallatit Buckingham, nuk dihet nëse ka të lënduar

Një biçikletë elektrike ka shpërthyer dhe ka marrë flakë përballë Pallatit Buckingham në Londër, kryeqyteti i Anglisë.

Në incidentin e ndodhur teksa ishte parkuar para Pallatit Buckingham, biçikleta mori flakë dhe pjesët e saj u shpërndanë përreth për shkak të shpërthimit. Pas ngjarjes, shërbimet e emergjencës rrethuan zonën dhe vunë nën kontroll flakët.

Ndërsa nuk ka ende një deklaratë për shkakun e shpërthimit, nuk dihet nëse ka të lënduar. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy